Adler – reklamný textil pre každého

Spoločnosť ADLER reklamný textil patrí medzi popredných Českých výrobcov a dodávateľov značkového reklamného textilu. V širokom portfóliu nájdete tričká, polokošele, košele, mikiny, čiapky, outdoorové oblečenie, tašky a v neposlednej rade aj froté produkty. Všetky produkty „nesú na sebe“ pečiatku kvality Oeko-Tex Standard 100.
Popri štandardnej ponuke múžete využiť taktiež možnosť zákazkovej výroby, ktorá poskytuje individuálne riešenie na mieru.
/Katalóg na stiahnutie získate klikom na obrázok/
adler-obálka-2015.indd

V rámci ekonomického podnikania vsádza spoločnosť na dôsledné dodržiavanie kvality. Riadenie celého procesu začína už pri výbere dodávateľa, odsúhlasenie nového výrobcu a jeho následného zaradenia medzi stávajúce portfólio dodávateľov spoločnosti ADLER patrí medzi kľúčové inetrné procesy, ktoré sú veľmi prísne a striktne dodržované.
Výrobca je povinný predložiť príslušné certifikáty potrebné pre výrobu a export (Eko-Tex, Fair Trade, WRAP, *BSCI-Business Social Compilance Iniciative vrátane exportnej licencie príslušného ministerstva priemyslu a obchodu)

*BSCI je iniciativa Asociace zahraničního obchodu – FTA, ktorej cieľom je zaistiť, aby boli na trh dodávané len výrobky, pri ktorých vo výrobe a distribúcii sú rešpektované základné pracovné a etické zásady.

Vďaka skladu centrálnemu skladu v Ostrave je sme pri výrobkoch ADLER schopný promnte reagovať na požiadavky zákazníka a samotný textil dodávať do 24 hodín.

ČLENSTVO V ASOCIÁCIÁCH:
POPAI (POINT OF PURCHASE ADVERTISING INTERNATIONAL)
– Je svetová asociácia profesionálov, ktorých sa týka obor reklamy v mieste predaja: zadávateľov reklamy, maloobchodníkov, výrobcov a dizajnérov POP materiálov, reklamných agentúr a ďalších.
Slúži ako jedinečný zdroj informácii a noviniek o P.o.P. obore, realizuje prieskumy trhu zamerané na efektivitu POP a ponúka odborné a vzdelávacie akcie. Asociácia zviditeľnuje obor POP pomocou public relations a reprezentuje svojich členov na národných i medzinárodných konferenciách.
POPAI predstavuje celosvetovo takmer 2000 členov.POPAI je aktívny v USA, Európe, Austrálii a na Novom Zélande, v Južnej Amerike, Japonksu, Mexiku a Kanade.

PSI (PROMOTIONAL PRODUCT SERVICE INSTITUTE)