Sols

Značka Sol´s vstúpila na Český trh v roku 2003 a odvtedy si vybudovala množstvo svojich priaznivcov a stále miesto na trhu s reklamným textilom.
Pestrú ponuku reklamného textilu Sol´s ocenia tí zákazníci, ktorí hľadajú optimálny mix dobrej kvality a priaznivej ceny, moderný strih, širokú ponuku farieb a rozsah veľkostí.

/Katalóg na stiahnutie získate klikom na obrázok/

sols

V širokej ponuke značky Sol´s ponúkame tričká, tielka, mikiny polokošele, fleece a softshell vesty a bundy, vetrovky, prešívané vesty, tašky, batohy, cestovné kufre a obaly na notebooky, uteráky, osušky a župany.
Sqamostatnou kapitolou značky Sol´s je odvetvie TEAMSPORT ktoré je zamerané na športový textil za primeranú cenu.

Ďalšou výhodou značky Sol´s sú dostatočné skladové zásoby v Českej republike a obrovské zásoby u francúzskeho dodávateľa, ktoré zaručujú rýchle dodanie textilu aj mimo českého skladu do 5 až 10 dní od prijatia objednávky od zákazníka.

Značka Sol´s je v ázijských závodoch vyrábaná v súlade s morálnymi kódexmi a dohodami Európske únie, prispieva na rozvoj nemocnice Agarasindhur v Bangladéši a podporuje činnosť mimovládnych organizácii zaoberajúcich sa podporou emancipácie žien a detí.